21 листопада 2024 р.

День Гідності та Свободи

Щорічно 21 листопада українці відзначають День Гідності та Свободи – важливу дату, яка вшановує події, що стали переломними у новітній історії нашої держави. Це свято було встановлено Указом Президента України № 872/2014 від 13 листопада 2014 року для збереження пам’яті про доленосні події початку ХХІ століття.
Основна мета цього дня – утвердження ідеалів свободи та демократії, передача нащадкам досвіду патріотизму і громадянської мужності. Це також день віддання шани тим, хто став на захист демократичних цінностей, прав людини, національних інтересів та європейського вибору України.

19 листопада 2024 р.

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Щороку в Україні велика кількість людей отримує важкі отруєння внаслідок вживання невідомих грибів, рослин та ягід. Давайте з вами пригадаємо та перевіримо свої знання з правил безпечної поведінки під час збору та вживання вищезазначеного.
ОБІЗНАНИЙ — ОЗНАЧАЄ ЗАХИЩЕНИЙ!
👉 До уваги колекція інтерактивних вправ "Знаю та бережуся"

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Свідоме ставлення до свого життя і здоров'я, оволодіння основами здорового способу життя, життєвими навичками безпечної для життя і здоров'я поведінки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій, знання правил безпечної поведінки та дотримання їх у різних життєвих ситуаціях - ЖИТТЄВО НЕОБХІДНЕ!
Запрошуємо до вікторини «Знати – щоб передбачити,  передбачити – щоб діяти!»

1000 ДНІВ

БЕЗ СЛІВ......

14 листопада 2024 р.

Тиждень безпеки дорожнього руху

Знаки є дуже важливою частиною у правилах дорожнього руху. 
Вони обов 'язкові до дотримання. Робиться це не тільки заради себе, але і своїх близьких і просто оточуючих людей. 
Адже якщо дотримуватися ПДР і дивитися на дорожні знаки, то можна убезпечити себе від виникнення аварій та інших неприємних моментів, які останнім часом все частіше відбуваються на дорогах.
Медіатека запрошує перевірити знання дорожніх знаків

Тиждень безпеки дорожнього руху

Дорожні знаки — це засоби організації дорожнього руху, які представляють собою стандартизовані графічні малюнки, що передають певні повідомлення учасникам дорожнього руху.
Медіатека запрошує до виконання тест-вікторини «Дорожні знаки - вивчаємо, знаємо, дотримуємося!»


11 листопада 2024 р.

Вебінар

Наша професійна сільнота долучилася до змістовного та важливого вебінару, який проходив у рамках Професійного бібліомарафону.
Дякуємо нашим колегам за методичні поради, настанови, слушні та корисні рекомендації, пояснення та роз'яснення у сфері бібліографії, які беззаперечно допоможуть нам підвищити кваліфікацію.
👉07 листопада 2024 р. у межах Професійного БібліоМарафону відбувся шостий вебінар на тему: "Бібліографічне описування документів: особливості застосування стандартів", в якому брали участь 200 бібліотечних працівників з усіх регіонів України.
Організатор заходу: обласний науково-методичний центр КЗ "ЗОІППО" ЗОР, методист Людмила Крижко.
Спікер – Інна Лобановська, завідувач відділу формування інформаційних ресурсів ДНПБ України імені В. О. Сухомлинського.
На заході учасники ознайомилися зі стандартами ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 та ДСТУ 8302:2015, розібралися в їхньому призначенні та застосуванні у бібліотеці закладу освіти, а також спробували перевірити отримані знання, проходячи тестування.
З матеріалами вебінару за традицією можна ознайомитись у  блозі 

ДЖЕРЕЛО👉 https://www.facebook.com/share/181yV2fvDG/


Безпека на дорогах в умовах военного стану

У рамках реалізації заходів ІІ Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030 ррз 11 по 17 листопада в Україні відбувається щорічний Тиждень безпеки дорожнього руху.
👉До уваги наших читачів вікторина  "Безпека на дорогах в умовах военного стану";

6 листопада 2024 р.

Книжкові передбачення

Здобувачі освіти 10-А кл. (класний керівник Антоніна СОКОЛОВА), у рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, поєднали фотокрос «Читаю у новій медіатеці!» з чарівними "Книжковими передбаченнями".
Захоплююча "подорож" збагатила нас емоціями, враженнями, позитивним спілкуванням та цікавою інформацією!
Адже нерідко спілкування з книгою підказує людині вихід із різних ситуацій та допомагає пізнати та зрозуміти навколишній світ і самих себе!
ЧИТАЙМО, ЩОБ БУТИ У ТРЕНДІ

1 листопада 2024 р.

Хмара слів

У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек здобувачі освіти 10-В кл. (класний керівник Тетяна САХМАН) та 11-В кл. (класний керівник Тетяна РАБЧУН) створили хмару слів за допомогою сервіса Mentimeter «Натхненне слово про книгу».
Попри розвиток науково-технічного прогресу, книга – це джерело знань про себе, про оточуючий світ, про минуле, сьогодення та майбутнє.
Можна знайти багато причин для того, щоб читати: хтось хоче отримати знання, а хтось – просто приємно провести час у затишній атмосфері.
Головне, щоб читання приносило задоволення!


Методичний семінар

24 жовтня 2024 року відбувся науково-методичний семінар для шкільних бібліотекарів «Промоція книги і читання в шкільній бібліотеці: досвід, підходи, практики», який модерували фахівці бібліотечної справи Одеської національної наукової бібліотеки КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» та професіонали Секції працівників шкільних бібліотек Української бібліотечної асоціації.
Метою науково-методичного семінару було сприяння діяльності бібліотек загальноосвітніх навчальних закладів, ліцеїв, гімназій з промоції книги та читання; інформаційно-методичне забезпечення шкільних бібліотек під час здійснення заходів для залучення до читання дітей та молоді засобами бібліотечної роботи.
Дякуємо нашим колегам за змістовні виступи, настановчі поради та за досвід, яким вони поділилися з нами!