Завершився обласний етап постійно діючої педагогічної виставки «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування» – 2020.

Завершився обласний етап постійно діючої педагогічної виставки «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування» – 2020.
В цьому році Україна і світ вшановують невинно убитих голодом в 1932-33 роках українців 28 листопада . Цього року Музей Голодомору ініціює акцію «Збережи пам'ять - передай правду» . З моменту вчинення злочину минуло 87 років, і фотографії, сімейні речі та історії поступово стирає пам'ять. Щоб назавжди уберегти історію вашого роду, розкажіть історію сім'ї, запишіть показання свого дідуся чи бабусі, досліджуйте сімейний фотоархів та реліквії - передайте їх в музей. Для того, щоб поділитися історіями і спорідненими предметами пам'яті, напишіть на музейну електронну пошту memoholodpress@gmail.com ДЕТАЛЬНІШЕ...
З метою просвітницької діяльності та виховання екологічної культури, підтримки і вдосконалення діяльності бібліотек закладів освіти і позашкільних закладів, піднесення ролі бібліотекаря в суспільстві та підвищення престижу бібліотечної професії цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек відбувався під гаслом «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів». ДЖЕРЕЛО...
04 листопада 2020 р. бібліотечна спільнота м. Славути долучилася до обласного онлайн-семінару "Розвиток професійної компетентності бібліотечного працівника закладу загальної середньої освіти. Storytelling". Для ефективної роботи онлайн було організовано 3 точки доступу до платформи Adobe Connect ХОІППО. Вебінар був насичений, корисний та цікавий. По завершенню семінару всі бібліотечні працівники шкіл пройшли тестування. Велика подяка методисту бібліотечних фондів ХОІППО - Фарварщук В.П. за змістовну та інформативну зустріч.
Друзі, ще одна дивовижна новина, яка не змусила на себе чекати!
Створення національного еталону Універсальної десяткової класифікації (УДК) від Книжкової палати України
Шкільна бібліотека пропонує своїм читачам віртуальну виставку Екологія. Книга. Бібліотека.
Приємного перегляду
Наймилішим для серця кожного Славутчанина є його рідне місто та рідний Славутський край. Щоб зберегти красу природи ми повинні її вивчати, знати і берегти. Шкільна бібліотека пропонує своїм читачам пройтися екологічною стежкою Славутчини у квест-перегонах "Екологічними стежками рідної Славутчини".
![]() |
7 жовтня в 4 класі відбувся смартмоб під гаслом "Я - за чисте довкілля!".
Ми спілкувалися про охорону навколишнього природного середовища, доцільність роздільного збору сміття, відгадували загадки та "сортували сміття правильно"!
Шановні наші коліжанки! Від усієї душі вітаємо Вас з професійним святом - Всеукраїнським днем бібліотек!
2 жовтня у НВК пройшов Еко-день під гаслом:
"Турбота тобі, моя школо".
Учні 9-Б класу не лише зробили добру справу, а й отримали задоволення від "спілкування" з природою та гарно повели час з друзями. Дякуємо всім хто долучився! Акція триває... Розширений відеозвіт буде опубліковано згодом.) Чекайте!
Міністерство освіти і науки спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) запускає інформаційну кампанію «Школо, ми готові». Мета кампанії – проінформувати вчителів і адміністраторів шкіл, учнів та батьків про правила та умови безпечного навчання в умовах пандемії COVID-19 у навчальному році 2020/2021. А також – залучити вчителів, батьків та учнів до використання та поширення найкращих практик безпечного навчання у новій реальності.
Далі ДЖЕРЕЛОУвага!
"Тест для дітей: що ти знаєш про коронавірус" від MAMABOOK
Початок навчального року ознаменував особливі вимоги до правил гігієни та поведінки учнів у школі. Важливо, аби діти знали, як слід поводитися в закладі освіти, аби подбати про свою особисту безпеку.
Цей тест складено на основі офіційних рекомендацій МОЗ України для безпечного навчання у закладах освіти. Матеріал взято з сайту mamabook.com.ua
26 серпня на базі шкільної бібліотеки НВК м. Славути з дотриманням санітарно-протиепідемічних норм та правил відбулося засідання професійного об'єднання шкільної бібліотечної спільноти.
Детальніше: Відеозапис та презентації
Електронна версія "Майбуття" з методичними рекомендаціями щодо навчального процесу в школах
Завантажити газету 15-18_640-643-serpen-veresen-2020.pdf
Рекомендації МОЗ щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ ГОЛОВНИЙ ДЕРЖАВНИЙ САНІТАРНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА №42 від 30.07.2020р.
Про затвердження
Тимчасових рекомендацій
щодо організації протиепідемічних заходів
у закладах освіти в період карантину
в зв’язку поширенням коронавірусної хвороби
(COVID-19)
Читати далі - ДЖЕРЕЛО
Методичні рекомендації щодо проведення
у 2020/2021 навчальному році
ДНЯ ЗНАНЬ та ПЕРШОГО УРОКУ
Кожного року 1 вересня українська громадськість відзначає День знань. Перше вересня – це не просто дата нового навчального року у всій країні. Це початок нових кроків до успіхів і поразок, перешкод і перемог. Державним святом його проголошено з 1 вересня 1984 року. Традиційно свято супроводжувалося урочистими заходами – шкільними лінійками, на яких були присутні всі учні, вчителі, запрошені гості. Із року в рік все більше українських шкіл знаходять альтернативу традиційним лінійкам на 1 вересня, замінюючи їх іншими заходами, активно ведуться пошуки нових форм його проведення.
Реформа Нової української школи передбачає, що вчителі, батьки та учні є партнерами у освітньому процесі. Свято нового навчального року – це можливість домовитися з батьками, бабусями, дідусями, іншими родичами про створення єдиного виховного простору. Дайте можливість батькам почуватися активними учасниками освітнього процесу: залучайте їх до підготовки, проведення та участі у всіх локаціях, довіряйте батькам, делегуйте частину обов’язків, дайте їм можливість на собі відчути всі принади вчительської праці.
Впевнені, що всі педагоги та директори закладів освіти – творчі, винахідливі, оригінальні, талановиті, креативні, і вони мають своє нестандартне бачення проведення цього свята.
Пропонуємо такі ідеї:........ДАЛІ ДЖЕРЕЛО.....
Інформація для бібліотекарів та бібліографів, які займаються систематизацією документів
Шановні колеги! До вашої уваги пропонуємо Інтернет-посилання на джерела та ресурси, які допоможуть при впровадженні Універсальної десяткової класифікації
– Методичні матеріали щодо впровадження УДК представлені на сайті ДНУ «Книжкова палата України імені Івана Федорова» http://www.ukrbook.net/UDC/UDC_1.html
– В соціальній мережі Фейсбук створена спільнота «УДК в Україні», де публікуються новини і повідомлення про впровадження УДК в Україні facebook.com/groups/1810154329247023/?ref=ts&fref=ts